KONST / Litografier / Färglitografi 9122116
nr 912 2116
Lars Lerin
(f. 1954), Sverige
Färglitografi , Lars Lerin (f. 1954), 1986, 6/20, fotoalbum, motivet: 31 x 54
Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
6.800 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:19:10
2.000 kr
1.900 kr
2.200 kr
2.600 kr
4.600 kr
4.400 kr
5.000 kr
5.200 kr
6.000 kr
5.800 kr
6.600 kr
6.200 kr
6.600 kr
15 sep